Ankara Uzman işveren avukatı

Ankara iş avukatı, Ankara iş hukuku avukatı, İş hukuku avukatı Ankara, Ankara iş hukuku avukatı tavsiye, Ankara iş davası avukatı, Ankara iş mahkemesi avukatları, Ankara işçi avukatı, Ankara işçi mahkemesi avukatı, Ankara işveren avukatı, Ankara Avukat Arabulucu, İşçi alacakları hesaplama, Ankara işe iade avukatı, Ankara kıdem tazminatı avukatı, Ankara iş kazası avukatı, İs hukuku avukatı Ankara Sincan, İş avukatı Ankara, İş kazası avukatı Ankara, Ankara is mahkeme avukatlari, Ankara iş mahkemesi avukatları, İş davası avukatı Ankara, İşçi avukatı Ankara, Ankara iş hukuku avukatları, Ankara iş davaları avukatı, Ankara iş kazası avukatları, Davalarda En İyi Karar İçin

İşverenlerin davaları kaybetmelerinin en önemli nedeni düzenli iş hukuku alanında uzman, tecrübeli avukatlar ile çalışmamalarıdır. Sorun veya dava ortaya çıktıktan sonra avukatların bunu giderebilmeleri zorlaşmaktadır. Dolayısıyla birçok gelişmiş ülkede olduğu gibi işverenlerin avukatlar ile sözleşme, savunma alma vs. süreçleri birlikte yürütmeleri önem arz etmektedir. Bu bağlamda Ankara işveren avukatı olarak büromuzda uzun yıllardır, işverenlere de danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz. İşletmenin büyüklüğüne ve dava sayısına göre uygun ücretlendirme yapmaktayız. Avukat ile çalışmaktan değil, avukatsız süreç sonucunda haksız ödemeler yapmaktan çekinmek öncelikli olmalıdır.

Ankara’da onlarca şirkete gerek dava öncesinde, açılacak davaların önlenmesi ve kayıpların azaltılması konusunda danışmanlık vermekte gerekse işverene karşı açılan davalarda avukatlık yaparak savunmaktayız

İş hukuku doktrin ve Yargıtay içtihatları ile şekillenmektedir. Dolayısıyla bu geniş alan, bu uzmanlaşmayı, tecrübeyi de gerektirmektedir. Ankara işveren avukatlığı alanında uzun yıllara dayanan ve iş hukukunda Ankara Üniversitesi Hukuku Fakültesinden İş Hukuku alanında Yüksek Lisans yapmış ve Doktora düzeyinde eğitimler alarak yıllardır, bu alanda çalışma göstermekteyiz. 

Ankara’da işveren avukatlığını üstlendiğimizde, öncelikle işveren şirketin kayıtlarını inceleyerek işe başlamakta; müvekkil şirketlere işyeri sicil dosyasının nasıl tutulacağı, bordroların nasıl hazırlanacağı, çalışma saatlerinin düzenlenmesi, disiplin suçlarına ilişkin tutanakların düzenlenmesi ve dava açıldığında bunların bir araya getirilerek savunmaların yapılması gibi her aşamada sürekli iletişimde olacak şekilde başarılı ve kazançlı hizmetler sunmaktayız. İş hukuku alanındaki bilgi ve tecrübelerimizle, yaşadığınız birçok sorunu öncesinde yaşamış ve üstesinden gelmiş avukatlar olarak, sizlere uygun öneri ve çözümler sunabilir; sorunlarınızın azalmasını sağlayabiliriz.  

İş hukuku ayrı bir uzmanlık gerektirmekte olup, işverenler hangi belgeleri toplamaları gerektiğini dahi tam olarak bilemeyebilmektedir. Bu nedenle genellikle mali müşavirlerinden bilgi almaya çalışsalar da, Mahkeme süreçlerini mali müşavirler değil, avukatlar takip ettiklerinden topladıklarını sandıkları belgelerde de birçok açıkları ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla işverenler, ne yazık ki çalışma ilişkisi devam ederken çeşitli nedenlerle gerekli yazılı belgeleri toplayamamaktadırlar. Böyle bir durumda da Mahkemeye düzgün bir sicil dosyası sunamamaktadırlar. Sizlere bu konularda yardımcı olmakta ve davalarınızın takibini yapmaktayız.

Ankara işveren avukatı