Ankara iş avukatı, Ankara iş hukuku avukatı, İş hukuku avukatı Ankara, Ankara iş hukuku avukatı tavsiye, Ankara iş davası avukatı, Ankara iş mahkemesi avukatları, Ankara işçi avukatı, Ankara işçi mahkemesi avukatı, Ankara işveren avukatı, Ankara Avukat Arabulucu, İşçi alacakları hesaplama, Ankara işe iade avukatı, Ankara kıdem tazminatı avukatı, Ankara iş kazası avukatı, İs hukuku avukatı Ankara Sincan, İş avukatı Ankara, İş kazası avukatı Ankara, Ankara is mahkeme avukatlari, Ankara iş mahkemesi avukatları, İş davası avukatı Ankara, İşçi avukatı Ankara, Ankara iş hukuku avukatları, Ankara iş davaları avukatı, Ankara iş kazası avukatları, Davalarda En İyi Karar İçin

İş hukuku, esas olarak iş sözleşmesi ile çalışan işçilerle, onları çalıştıran işverenler arasındaki ilişkileri düzenler. İşverenin emir ve talimat organizasyonu içerisinde, işverene bağlı olarak çalışanlar iş hukuku kapsamına girer.

İş Hukuku içerisinde katı kuralları barındırır. Genel olarak sözleşmeler için geçerli olan sözleşme serbestisi iş hukuku için geçerli olmaz. Devlet’in müdahalesi ile iş sözleşmeleri kanunen genel hatları ile düzenlenmiştir. Burada genel olarak işçiyi koruyan bir yaklaşım ortaya konulmuş olmakla birlikte işverene de ticari hayatını sağlıklı bir şekilde işletebileceği haklar tanınmıştır.

İşveren veya işçisi iş kanununda kendisine tanınan hakları aşacak şekilde hukuka aykırı iş yaparsa, örneğin işçi haksız olarak istifa ederse veya işveren haksız olarak işçiyi işten çıkarırsa, kıdem tazminatı ödenmezse, ücret ve diğer haklar ödenmezse vb. her türlü ihtilafta iş hukuku avukatı işçi veya işvereni temsil ederek kanun tarafından kendisine tanınan hakları savunur.

Ankara İş Hukuku avukatı kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işe iade, fazla mesai hesaplama, kıdem tazminatı hesaplama, haklı nedenle fesih vb. iş hukuku ile ilgili her türlü işte müvekkiline hukuki yardım sağlar.

Cihan Hukuk Bürosu olarak Ankara’da işçi ve işverenler arasındaki tüm uyuşmazlıkların çözülmesi ve iş mahkemelerindeki davalarda avukatlık hizmeti veriyoruz. Ankara İş Hukuku Avukatı olarak başlıca hizmetlerimiz:

+ Ankara iş avukatı
+ Ankara iş hukuku avukatı
+ İş hukuku avukatı Ankara
+ Ankara iş davası avukatı
+ Ankara iş mahkemesi avukatları
+ Ankara işçi avukatı
+ Ankara işçi mahkemesi avukatı
+ Ankara işveren avukatı
+ Ankara Avukat Arabulucu
+ İşçi alacakları hesaplama
+ Ankara işe iade avukatı
+ Ankara kıdem tazminatı avukatı
+ Ankara iş kazası avukatı
+ İs hukuku avukatı Ankara Sincan
+ İş avukatı Ankara
+ İş kazası avukatı Ankara
+ Ankara is mahkeme avukatlari
+ Ankara iş mahkemesi avukatları
+ İş davası avukatı Ankara
+ İşçi avukatı Ankara
+ Ankara iş hukuku avukatları
+ Ankara iş davaları avukatı
+ Ankara iş kazası avukatları

Konularında Avukat arayanlar için iletişim sayfamızdan bizi arayarak randevu alabilirler.